סל קניות
חולצות מודפסות


ההבדלים בין מדבקות לחולצות לבין הדפסת כיתוב על חולצה

 

 

במסגרת השירותים שאנו מעניקים תוכלו להדפיס על חולצות כל דבר שתרצו ולכל מטרה. ניתן להזמין הדפסת כיתוב על חולצה, אך ניתן גם להזמין הרבה יותר מזה. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת שלנו ניתן באמת להדפיס כל דבר, כולל תמונות צבע באיכות גבוהה עם או בלי כיתוב. אך במקביל לשירותי ההדפסה על חולצות, אצלנו תוכלו גם למצוא מדבקות לחולצות המודבקות באמצעות חום. להלן הסבר קצר על ההבדלים בין הדפסה על חולצות לבין שימוש במדבקות לחולצות.

 

מדבקות לחולצות

 

מדבקות לחולצות הן אינן שיטה חדשה, אך היא עדיין רלוונטית ופופולרית וגם איכותית יותר ממה שהיה פעם בזכות שימוש בחומרים עמידים יותר. בשיטה זו משתמשים במדבקות מיוחדות אשר כוללות את העיצוב. את המדבקות עם העיצוב מדביקים לחולצה באמצעות חום, כלומר באמצעות פעולת גיהוץ מיוחדת הגורמת לעיצוב להישאר על החולצה.

 

בעבר מדבקות לחולצות הגבילו אותנו מבחינת העיצוב מכיוון שהן הגבילו אותנו לעיצובים מוכנים שהיו בחנות. היום הטכנולוגיה מאפשרת לנו גם לעצב את המדבקות לחולצות לפי בקשת הלקוח. כלומר אתם יכולים לשלוח לנו עיצוב ואנו נכין עבורכם מדבקות לחולצות אותן ניתן לגהץ על כל חולצה. מדבקות לחולצות יכולות לשמש לכל מטרה.

 

הדפסת כיתוב על חולצה

 

הדפסה על חולצות, בין אם זו הדפסת כיתוב על חולצה או הדפסה של כל עיצוב אחר נעשית באמצעות הדפסה ישירות על הבד. זאת בניגוד למדבקות על חולצות אותן בעצם מדביקים על הבד באמצעות חום. ההדפסה נעשית באמצעות מדפסת דיגיטלית אשר מסוגלת להדפיס ישירות על סיבי הבד. שיטת הדפסה זו מעניקה מוצר בעל איכות הדפסה גבוהה מאוד ובעל עמידות לטווח ארוך.

 

בין אם מדובר במדבקות לחולצות או הדפסת כיתוב על חולצה, הלקוח הוא זה שקובע את מאפייני המוצר: סוג החולצה והבד, צבע, כמויות ועיצוב המדבקה או ההדפס.

 

לא משנה לאיזו מטרה אתם צריכים חולצות ולא משנה באיזו שיטה תבחרו. לנו בפרינטשירט יש פתרון ומענה לכל צורך של לקוחותינו. אנו מקפידים על איכות גבוהה של מוצר ושירות ומשרתים מגוון גדול של לקוחות המזמינים מוצרים שונים, החל מחולצות לבית הספר ותנועות הנוער ועד חולצות למטרות קידום מכירות ויחסי ציבור.2all בניית אתרים