סל קניות
חולצות מודפסות

חולצות מודפסות לחתונה

כל התוספות הקטנות בחתונות הן שהופכות אירוע רגיל לאירוע מיוחד ומלא שמחה, התוספות הקטנות הן שהופכות את האירוע שלכם בלתי נשכח. אם אתם מעוניינים להכניס אל האירוע מצב רוח טוב וקצת הומור, חולצות מודפסות לחתונה יהיו תוספת נהדרת וגם לא יקרה. יש לכם אפשרות להזמין חולצות מודפסות לחתונה עם הדפסים מצחיקים, עם הדפסים בעיצוב אישי שלכם תוך העלאת קובץ לאתר או בהדפס של תמונת בני הזוג ותאריך החתונה.

חולצות מודפסות למשפחה של החתן והכלה

יהיה זה נעים הרבה יותר לרקוד על הרחבה עם חולצה נוחה, חולצות מודפסות לאירוע הן תירוץ נהדר להחליף את החליפה הקשיחה ואת שמלות הערב בבגדים נוחים יותר. כאשר מזמינים חולצות מודפסות לחתונה לחברים של החתן והכלה ולבני משפחתם כדאי להזמין כמה חולצות נוספות. תמיד יהיו באירוע חברים נוספים שירצו גם כן חולצות. לאחר האירוע יהפכו החולצות למזכרת מיוחדת לחברים ולבני המשפחה. חולצות מודפסות לחתונה נראות נהדר גם בתמונות החתונה, אל תשכחו להצטלם עם החולצה.

דוגמא לכיתוב על חולצה מודפסת:
חולצה מודפסת הוא החתן

חולצות מודפסות לחברים של החתן

עד היום, היו הגברים בלבד מזמינים חולצות מודפסות לחתונות ונהנים מבגדים נוחים על רחבת הריקודים, כיום אפשר למצוא גם חולצות מודפסות לחתונה בגזרת נשים. יותר ויותר נשים בוחרות בנוחות ומחליפות את נעלי העקב בכפכפים ואת השמלות בחולצות מודפסות נוחות ומכנס ג'ינס.הדפסת חולצות לחתונה היא דבר מקובל מאוד היום, זוהי דרך יפה לציין ולזכור את האירוע. אתם יכולים להדפיס חולצות לחתונה עצמה, כלומר חולצות מודפסות בעיצוב אישי אשר תחלקו לאורחים במהלך הערב; או לחילופין ניתן להזמין כמויות קטנות יותר עבור האירועים המלווים את החתונה, כמו למשל מסיבת הרווקים או מסיבת הרווקות.

 

הדפסת חולצות לחתונה יכולה להיעשות מטעם המארגנים של החתונה, כלומר בני הזוג ומשפחתם הרוצים להעניק מתנה יפה לאורחים. אך במקרים רבים היוזמה מגיעה דווקא ממעגל החברים הקרובים אשר רוצים לתת מתנה יפה לחבריהם המתחתנים. בהחלט תוכלו להפתיע את הזוג המתחתן עם הדפסת חולצות לחתונה.

 

הדפסת חולצות לחתונה נעשית בעיצוב אישי, כלומר אתם מביאים את העיצוב בקובץ דיגיטאלי ואנו מדפיסים אותו עבורכם. אל תדאגו יותר מידי לגבי הצד הטכני, אנו כאן להעניק לכם את כל העזרה בנושא על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר. מומלץ מאוד להכין עיצוב אישי משעשע או מרגש, כזה המבטא את אופי האירוע ובני הזוג המתחתנים. בסופו של דבר אתם רוצים מזכרת אשר תקשור את החולצה לערב המרגש.

 

בשביל להדפיס את החולצות, מלבד הקובץ הדיגיטאלי עם העיצוב, תצטרכו לבחור את הצבעים, המידות והכמויות של החולצות. ניתן להזמין כל כמות שרק תרצו, אפילו חולצה בודדת. אם יש לכם איזה קושי בהכנת העיצוב אנו נעמיד לרשותכם את מאגר העיצובים המוכנים שיש לנו או כל סוג של סיוע שתצטרכו.

 

איכות החולצות

 

הדפסת חולצות לחתונה שאינה מקפידה על סטנדרטים של איכות תביא לתוצאות בינוניות וסביר להניח שלאחר כמה כביסות הצבע יתקלף  והחולצה פשוט תהפוך לסמרטוט. כאשר מדובר על הדפסת חולצות לחתונה חשוב מאוד להקפיד על האיכות. אתם לא רוצים להעניק לאורחים שלכם חולצות דהויות עם הדפסים מתפוררים ומתקמטים המביישים את האירוע. להפך, אתם רוצים להעניק לאורחים שלכם חולצות איכותיות אשר הם יוכלו ללבוש בגאווה וגם יחזיקו מעמד זמן רב, כך שזו תהיה מזכרת לשנים הבאות. מסיבה זו אנו מקפידים על חומרי גלם איכותיים והדפסה בעזרת הטכנולוגיה החדישה ביותר המדפיסה ישירות על החולצות.

 

 2all בניית אתרים