סוגי הדפסות שונות

למי מדפיסים?

מוצרי סובלימציה

מדפסת הסובלימציה היא מדפסת רגילה לכל דבר המייצרת מוצרי סובלימציה,
רק השוני בה הוא סוג הדיו שעובדים איתו וסוג הדף של ההדפסה שניתן יהיה להדפיס על בד שהוא מפוליאסטר.
כמובן שאפשר להדפיס על עוד מגוון מוצרים בסובלימציה כגון: מעמד קריסטל,אבן בזלת,דובי לרכב,כיסויים לאייפון ולגלקסי,מחזיקי מפתחות ועוד…

לא כולם מבינים כיצד עובדת מדפסת הסובלימציה, האמת שזה בהחלט קצת קשה להסביר את התהליכים הפיזיקליים שעומדים מאחורי תהליך ההדפסה. בקצרה נוכל להגיד שבמקום דיו רגיל נעשה שימוש בדיו מוצק אשר הופך לגז במהלך התהליך. מדפסות מיוחדות עושות שימוש בתהליך זו על מנת להדפיס עיצובים גרפיים באיכות גובהה על מוצרים שונים. המוצרים צריכים להיות מצופים בפולימר מיוחד אשר מאפשר הדפסת תמונה באיכות מאוד גבוהה. אך אולי מוטב לעזוב רגע את הנושא הטכני, בשביל זה ישנם אנשי מקצוע המטפלים בתהליך ההדפסה. אותנו יותר מעניינת התוצאה הסופית ומה ניתן לעשות איתה.

דוגמאות למוצרי סובלימציה:

מה ניתן לעשות עם הדפסת סובלימציה?

בעזרת הדפסת סובלימציה ניתן להדפיס מגוון גדול של מוצרי סובלימציה המתאימים למטרות פרסומיות או בתור מוצרים בפני עצמם. לצורך הדוגמה מוצרי סובלימציה יכולים להיות :

כיסויים למכשירי סלולר  – כיסויים לטלפונים חכמים בעיצוב אישי. מצד אחד הם מסייעים לכם לשמור על המכשיר מפני נפילות וחבטות ומצד שני ניתן לעצב אותם בכל סגנון שתרצו. זו יכולה להיות קבוצת הכדורגל האהובה עליכם או הלוגו של החברה. למשל חברה הרוצה להשיק דגם חדש של טלפונים סלולריים יכולה לחלק במתנה כיסוי למכשיר במיתוג אישי.

הדפס על אבן בזלת – מוצר מפתיע בתחום מוצרי סובלימציה הוא אבן בזלת מודפסת. הדפסה על אבן בזלת נותנת לכם תמונת צבע איכותית אך בעלת אפקט מרשים מכיוון שהיא מודפסת על האבן. נין אפילו להזמין בצורת לב, דבר אשר יכול להתאים בתור מתנה רומנטית.

פד לעכבר – המשטח לעכבר הוא דבר שימושי עבור כל מי שעובד עם מחשב. מי שיושב מול המחשב נחשף למסר הפרסומי שעל הפד באופן קבוע ולכם אין זה מפתיע שזהו פריט מבוקש מאוד בתחום מוצרי סבולימציה. ניתן להדפיס עליו לוחות שנה במיתוג אישי או כל דבר אחר שתרצו, אפילו תמונה של החברה.

צלון לרכב – צלונים לרכבים הם שימושיים מאוד בשמש הישראלית וניתן להשתמש בהם בתור מוצרי פרסום. בעזרת הדפסת סובלימציה ניתן להדפיס עליהם את הלוגו והסלוגן של העסק או כל מסר פרסומי אחר שתבחרו בו.

עוד יכול לעניין אתכם...