מה מדפיסים?

סוגי הדפסות שונות

חולצות לחתונה

אנו מציעים כאן באתר מבחר גדול של חולצות לחתונה, ניתן לייצר הדפסים מצחיקים ויחודיים עבור החתן, הכלה, המלווים והאורחים. עם כל כך הרבה הדפסים אפשריים חבל שמתחתנים רק פעם אחת.

למה כדאי?

חולצות לחתונה משפרות את מצב הרוח, קשה יהיה שלא לחייך למראה החולצות המצחיקות. בנוסף, חולצת טריקו תהיה הרבה יותר נוחה לחתן ולחברים על רחבת הריקודים, חולצות לחתונה הן תירוץ נהדר להחליף את החולצה המכופתרת בחולצה הרבה יותר נוחה. אין ספק כי החולצות משדרגות את האירוע, המחיר שלהן זול הרבה יותר בהשוואה לאטרקציות חתונה אחרות, חולצות הן מזכרת נהדרת לאירוע, הן גם משדרגות את תמונות החתונה.

מתי להזמין?

כדאי להקדים להזמין את החולצות בכדי שתוכלו לקבל אותן לפני האירוע. אם יש לכם לוח זמנים מאוד צפוף צרו קשר ונשמח לסייע ולמצוא פתרון מהיר יותר לאספקת החולצות. החתן, הכלה וגם אתם החברים תהיו הרבה יותר רגועים כאשר החולצות כבר מוכנות לאירוע, אל תשאירו את הזמנת החולצות לאירוע לרגע האחרון.

איזה הדפס כדאי לבחור?

יש הדפסים מצחיקים, הדפסים מרגשים, הדפסים עם תמונת בני הזוג, הדפסים עם קריקטורות של בני הזוג ועוד. ההמלצה שלנו, תבחרו 2-3 הדפסים שמוצאים חן בעיניכם ותואמים את אופי האירוע, התייעצו עם עוד חבר שמכיר טוב את החתן וגם את הכלה, יחד תחליטו איזה הדפס מייצג אתכם ואת האירוע בצורה הטובה ביותר.

הדפסות בצבע

עוד יכול לעניין אתכם...