מה מדפיסים?

סוגי הדפסות שונות

הדפסת חולצות בעיצוב אישי

יש משפט מסוים שמאפיין אתכם? יש תמונה מסוימת שתמיד רציתם להדפיס על חולצה? הגעתם למקום הנכון,
הדפסת חולצות בעיצוב אישי, נשמח לסייע לכם להדפיס חולצה מיוחדת שתהיה שלכם ורק שלכם. חולצות מודפסות בעיצוב אישי הן הדרך להבטיח כי לא תהיה לאיש חולצה זהה.

מה אני יכול להדפיס על חולצה?

אפשר להדפיס על חולצה כמעט כל מה שאתה רוצה! זה הזמן להתפרע, להגשים חלומות ולייצור חולצות מיוחדות. חולצות מודפסות בעיצוב אישי מתאימות לקבוצות חברים או עובדים שמעוניינות לעצב חולצה עם הדפס אחיד לסיום קורס או יום גיבוש. כל שעליכם לעשות הוא לעצב את ההדפס (אפשר גם להדפיס על חולצות תמונה מסוימת), ולשלוח אלינו את הקובץ יחד עם שאר פרטי ההזמנה. הדפסת חולצות בעיצוב אישי מי יוכל לייעץ לי?

הצוות המקצועי שלנו מחזיק בניסיון עשיר, אנו מכירים היטב את ציוד ההדפסה ואת שאר חומרי הגלם. הניסיון העשיר מאפשר לנו לייעץ לכם ולהמליץ על שינויים להתאמת ההדפס לחולצות ושיפור התוצאה הסופית. אם יש לכם שאלות צרו קשר ונשמח לסייע ולייעץ.

מה אנחנו מציעים?

כאן באתר תוכלו להזמין חולצות מודפסות בעיצוב אישי, חולצות מודפסות מתוך מלאי קיים של הדפסים מצחיקים או הדפסים לאירועים. יש במלאי חולצות במידות ילדים, מידות גברים, מידות נשים וכמה סוגים של גזרות. אנו מציעים גם מוצרי סובלימציה, יש אפשרות להדפיס תמונות וגרפיקה על כיסויים ומגנים לטלפונים ניידים, אבני בזלת, משטחי עבודה לעכבר מחשב, פאזלים, שעונים, תיקים ועוד. כל עבודות ההדפסה מתבססות על שימוש במדפסות חדישות, חולצות איכותיות, צוות מנוסה ושירות אדיב. המוניטין שלנו ברשת מתבסס על אלפי לקוחות מרוצים.

טכנולוגיית ההדפסה שלנו

הדפסת החולצות מתבצעת תוך שימוש בציוד איכותי, מאפשרת הדפסת חולצות בעיצוב אישי עם מדפסת צבע איכותית המיועדת להדפסה ישירה על חולצות. הטכנולוגיה החדישה מאפשרת לנו להדפיס תוך החדרת ההדפסה אל תוך סיבי הבד, התוצאות עמידות ונעימות למגע. יש לכם אפשרות להזמין חולצות מודפסות בעיצוב אישי באיכות גבוהה, ההדפס עמיד ואיכותי במיוחד. 

עוד יכול לעניין אתכם...