סל קניות
חולצות מודפסות

הדפסה על חולצות במרכז

 

 

חלקכם אולי זוכרים איך בשנות השמונים הדפסים על חולצות היו דבר מאוד פופולרי. אנשים היו ניגשים לחנויות ההדפסה, בוחרים חולצה ובוחרים הדפס מתוך אלבומי התמונות ותוך דקות מקבלים חולצה עם הדפס לפי בחירתם. אך מאז חלו תמורות רבות בתחום ההדפסה על חולצות. היום ניתן לבצע הדפסה על חולצות במרכז בצורה הרבה יותר מתקדמת, דבר שמסביר מדוע עולה שוב הפופולריות של החולצות המודפסות. אז בואו נשמע מה התחדש בתחום.

 

איכות ההדפסה

 

הדפסה על חולצות במרכז היום היא שונה מאוד ממה שהכרתם בשנות השמונים. פעם היה נעשה שימוש בעיצובים מוכנים אותם יש לגהץ על הבגד וכך הם נדבקו לחולצה. שיטת עבודה זו לא העניקה את האיכות הדרושה! ההדפסים במהרה החלו להתפורר ותוף כמה כביסות החולה הפכה לסמרטוט. הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לנו להציע לכם מוצר הרבה יותר איכותי. ההדפס אינו מגוהץ על הבגד אלא מודפס ישירות על סיבי הבד - דבר המבטיח איכות ועמידות גבוהה לאורך זמן. גם ההדפסים עצמם הם באיכות גבוהה הרבה יותר. טכנולוגיית ההדפסה שלנו מאפשרת להדפיס תמונות צבע איכותיות ברזולוציה גבוהה.

 

חופש עיצובי

 

 

שיטות ההדפסה הישנות בעצם הגבילו אותנו מבחינה עיצובית; נאלצנו לבחור מתוך מאגר עיצובים מוכן ולא ניצנה לנו האפשרות להדפיס לפי עיצוב אישי. היום הדפסה על חולצות במרכז מאפשרת לנו את שני הדברים. מי שרוצה יכול לבחור מתוך מאגר עיצובים מוכן, אך לחילופין ניתן גם להדפיס לפי עיצוב אישי שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להעביר לנו את קובץ המחשב עם העיצוב ואנו נדפיס אותו עבורכם. אפילו ניתן לעשות זאת באמצעות האינטרנט.

 

חיסכון בעלויות

 

שיטת ההדפסה הדיגיטלית המאפשרת לנו להדפיס ישירות על הבד מעניקה לכם חיסכון בעלויות. אין צורך בהכנת גלופה ולכן ניתן להדפיס בזול אפילו על חולצה בודדת. היום הדפסה על חולצות במרכז מאפשרת לכל אחד להפיק עבור עצמו חולצות בעיצוב אישי ובמחירים שווים לכל נפש.

 

 

הדפסה על חולצות במרכז מאפשרת לכם להדפיס על חולצות מכל סוג ולהשתמש בהן לכל מטרה שתרצו. זוהי יכולה להיות מתנה אישית עבור חבר או כמות של חולצות עבור אירועים מיוחדים, כמו למשל טיול שנתי או מאורע חשוב במהלך השירות הצבאי או כל דבר אחר.2all בניית אתרים