סל קניות
חולצות מודפסות

הדפסת תמונות על חולצות - מה צריך לדעת

 

מי שמחפש חולצה מיוחדת ומקורית מוזמן להשתמש בשירותינו ולהזמין הדפסת תמונות על חולצות. חולצות מודפסות יכולות להתאים לכל גיל ולכל למטרה, הכל תלוי מה מדפיסים עליהן. אז איך בדיוק זה מתבצע, מה ניתן להדפיס ומי בגלל צריך את זה? על זאת ועוד במאמר הבא.

 

 

מי שרוצה להזמיו הדפסת תמונות על חולצות צריך לבחור את מאפייני החולצה ואת העיצוב. ישנן חולצות מסוגים שונים; חולצות במידות שונות וחולצות בצבעים שונים. אתם צריכים לבחור את הסגנון אשר מתאים לכם, הכמות ולאחר מכן את ההדפס.

 

בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת שלנו ניתן להדפיס כל דבר על חולצות, זהו יכול להיות כיצוב או ציור מצחיק או אפילו תמונה בצבע ובאיכות גבוהה. יש לנו מבחר של עיצובים מוכנים המתאימים לכל מטרה ומהם אתם יכולים לבחור. אך היתרון הגדול של הדפסת תמונות על חולצות הוא האפשרות להזמין חולצות בעיצוב אישי.

 

הדפסת תמונות על חולצות בעיצוב אישי

 

אם יש לכם אירוע מיוחד אותו אתם רוצים לציין בהדפסת תמונות על חולצות, אתם יכולים להכין את העיצוב בעצמכם ולשלוח לנו בקובץ מחשב. אנו יכולים להדפיס כל דבר על החולצות ובכל כמות שתרצו. אם אין לכם עיצוב משלכם אנו מעמידים לרשותכם מאגר עיצובים מתוכו תוכלו לבחור ותמיד תוכלו להתאים את הכיתוב למטרות שלכם.

 

מי שיבחר בהדפסת תמונות על חולצות בעיצוב אישי, יכול תמיד לקבל את העזרה של הצוות המקצועי שלנו אשר ידאג לבצע אופטימיזציה של העיצוב שלכם על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר בהדפסה. הצוות שלנו תמיד עומד לרשותכם על מנת להבטיח את שביעות רצונכם מהתוצאה הסופית.

 

טכנולוגיית הדפסה מתקדמת

 

הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו להדפיס ישירות על החולצה ללא צורך בהכנת גלופות או תהליכים ״של פעם״ אשר מייקרים ומאטים את התהליך ומה גם שאינם מגיעים לאותה הרמה של הדפסה ישירות על החולצה. מדפסות הצבע האיכותיות לנו מאפשרות הדפסת תמונות על חולצות בעלות עמידות גבוהה במיוחד, הן עושות זאת באמצעות הדפסה ישירה על סיבי הבד של הבגד.

 


הדפסת תמונות על חולצות יכולה להתאים לכל מטרה: תנועות נוער, חיילים, בתי ספר, ימי הולדת, משפחות, אירועים משפחתיים ועוד

 2all בניית אתרים