סל קניות
חולצות מודפסות


פעם
, אי שם בשנות השמונים, כאשר רצינו הדפסת חולצות בעיצוב אישי, הלכנו לחנויות ההדפסה. בחנויות הדפסה יכולנו לבחור מתוך מבחר עיצובים את החולצה שאנו רוצים. אך התוצאות היו מוגבלות למדי; ההדפסים נבחרו מתוך מאגר הדפסים קיים ולא ממש הייתה קיימת האפשרות לעשות הדפסה של עיצבו אישי מלבד הטקסט. גם איכות ההדפסה הייתה מוגבלת; החולצות נראו יפות כאשר לקחתם אותן מהחנות אך במהרה לאחר כביסה אחת או שתיים ההדפס החל להיסדק ולהתפורר והחולצה הפכה לסמרטוט. היום הדפסת חולצות בעיצוב אישי נעשית בצורה אחרת לגמרי!

 

הדפסת חולצות בעיצוב אישי בימינו אינה מצריכה לבקר בחנות, ניתן לעשות הכל באמצעות האינטרנט והחולצות ישלחו לביתכם. כמו כן, למרות שמאגרי העיצובים עדיין קיימים במידת הצורך, אינכם מוגבלים; אתם יכולים לשלוח לנו כל עיצוב שתרצו בקובץ דיגיטאלי ואנו נדפיס אותו עבורכם. בעצם עולם שלם של אפשרויות בלתי מוגבלות נפתח בפניכם. כך אתם באמת יכולים לעשות הדפסת חולצות בעיצוב אישי ולקבל חולצות מקוריות שאין לאף אחד.

 

גם בתחום האיכות חלו תמורות רבות וטכנולוגיית ההדפסה של היום היא שונה ממה שהכרתם. היום נעשה שימוש במדפסות מיוחדות המדפיסות את התמונה ישירות על סיבי הבד, בניגוד לטכנולוגיות הישנות בהן העיצוב היה מודבק אל הבגד באמצעות חום. שיטות ההדפסה המתקדמות שלנו מבטיחות איכות ועמידות של הבגד. ההדפסים מחזיקים מעמד זמן רב ואינם מתקפלים אחרי 2 כביסות.

 

מי צריך חולצות בעיצוב אישי ?

 

הדפסת חולצות בעיצוב אישי יכולה להתאים למגוון גדול של אירועים וקבוצות. ועדי עובדים המארגנים יום כיף וגיבוש לעובדים יכולים להזמין חולצות בעיצוב אישי על מנת ליצור אחידות בקרב העובדים; מפלגות פוליטיות יכולות להזמין הדפסת חולצות בעיצוב אישי על מנת להעביר מסרים פוליטיים בהפגנות וקמפיין בחירות; בתי ספר יכולים להזמין חולצות מעוצבות לקראת אירועי סוף השנה; חיילים בסוף מסלול נוהגים להזמין חולצות עם איורים מצחיקים אשר יגרמו להם לזכור את הווי היחידה; אירועים משפחתיים כמו חתונות יכולים להזמין חולצות אשר ישמשו כמזכרת מהאירוע או סתם מי שרוצה להעניק מתנה לחבר או חברה. אין שום מגבלה, ניתן להשתמש בחולצות לכל מטרה.

 

 


חיפוש :


2all בניית אתרים