סל קניות
חולצות מודפסות


אם
אתם מתחתנים בקרוב ואתם מחפשים גימיקים לחתונה, כאלו אשר ישמשו גם בתור מזכרת לאורחי החתונה אז מה דעתכם על חולצות מודפסות לחתונה, כלומר חולצות בעיצוב אישי אותם תחלקו לאורחים. גם אם יש לכם חברים שמתחתנים ואתם רוצים לעשות משהו מיוחד שיפתיע אותם בחתונה, תוכלו להזמין עבורכם חולצות. זוהי יכולה להיות הפתעה מאוד מרגשת עבור הזוג המתחתן, המשפחה והאורחים. היום ניתן להזמין חולצות מודפסות לחתונה בכל כמות שתרצו, אפילו חולצה בודדת.

 

חולצות מודפסות לחתונה הן חולצות עם הדפס אישי משלכם בעל סממנים הקשורים לאירוע החתונה. הרעיון הוא לתת לאורחים מתנה אשר תרים את המצב רוח באירוע ובמיוחד על רחבת הריקודים, אך גם תהיה מזכרת לשנים הבאות מהערב המרגש. כיצד עושים זאת? בשביל להכין מזכרת שכזו עליכם להזמין חולצות מודפסות לחתונה עם עיצוב ייחודי משלכם. לצורף הדוגמה אתם יכולים לרשום את תאריך החתונה ושמות בני הזוג, אם תרצו ניתן גם להוסיף תמונה של הזוג המתחתן. כמובן שכל רעיון אחר מתקבל בברכה, אין כאן חוקים - ההחלטה היא כולה שלכם. בסופו של דבר התוצאה שתתקבל תראה נהדר בתמונות וסרטי הווידאו של החתונה.

 

כאשר אתם מזמינים חולצות מודפסות לחתונה אנו מוודאים שתקבלו את המוצר האיכותי ביותר ושמים דגש על עמידה בלוח זמנים. ברור לכולם שתקופת ההכנות לחתונה היא תקופה לחוצה עבור הזוג והמשפחה ולכן אנו לא רוצים להוסיף לכם לחץ מיותר. את החולצות תקבלו במהירות האפשרית ובזמן שסוכם. כמו כן אנו לא משתפרים על איכות הבגד ואיכות ההדפסה, ברור שלא תרצו לתת לאורחים שלכם מוצרים זולים בעלי איכות ירודה. הכוונה היא לייצר מזכרת רגשית מערב החתונה אשר תחזיק מעמד זמן רב. ומי יודעאולי בעתיד עוד יהיו לכם כמה חולצות בשביל להראות לילדים.

 

אחת הבעיות המוכרות בהדפסה על חולצות היא דהיית הצבע, סדיקתו והתפוררותו בכביסה. על מנת למנוע מצבים אלו אנו עושים שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר אשר יבטיחו הדפסה איכותית אשר מחזיקה מעמד זמן רב. אנו עושים שימוש במכונת הדפסה koenig  אשר לוקחת את הקובץ הדיגיטאלי ומדפיסה אותו ישירות על הבגד.

 

 


חיפוש :


2all בניית אתרים