סל קניות
חולצות מודפסות


אנשים
פרטיים, חברות וארגונים רבים מזמינים הדפסה על כובעים. כובעים מודפסים בעיצוב אישי יכולים לשמש למטרות שונות כמו אירועים משפחתיים שרוצים לזכור; אירועים של בית הספר; מסרים פוליטיים; מיתוג החברה; מתנות מטעם ועד העובדים ועוד. אין שום מגבלה, כל מי שרוצה להפוך אירוע למיוחד ולתת איזו מזכרת שייקחו הביתה גם בתום האירוע, יכול להשתמש בכובעים מודפסים.

 

ההדפסה מתבצעת על כובעי רשת; אלו הם הכובעים המאפשרים לראש להתאוורר ובצידם הקידמי ישנו מקום המתאים להדפסה. כובעים אלו שימושים מאוד, במיוחד בשמש הישראלית. אם אתם נמצאים במקום חשוף לשמש תוכלו ליהנות מכובעים המעניקים הגנה לראש אך יחד עם זאת מאפשרים לו להתאוורר. עובדה זו הופכת את הכובעים לשימושיים מאוד ולכן הדפסה על כובעים היא אינה סתם גימיק - זהו פריט בעל ערך שיווקי ובמקביל שימושי.

 

חברות רבות נוהגות להזמין הדפסה על כובעים והן מעניקות אותם במתנה לעובדים. למשל כאשר עובדי החברה יוצאים ליום כיף ניתן לתת להם במתנה כובעים עם לוגו החברה. כך תוכלו לזהות את כולם במהלך האירוע, להגן על העובדים מפני השמש, לחזק את ההווי החברתי והקשר של העובד עם החברה וגם ליהנות מחשיפה פרסומית.

 

הדפסה על כובעים יכולה לשמש גם למטרות קידום מכירות. כאשר החברה רוצה להראות נוכחות ברחוב, בתערוכה או בכל מקום בעל פעילות מסחרית זוהי דרך יפה למשוך תשומת לב ולהראות נוכחות. ולא רק חברות עסקיות נהנות מזה, גם מפלגות ותנועות פוליטיות מזמינות הדפסה על כובעים הכוללת שמות מפלגות או מסרים פוליטיים; כובעים אלו משמשים בהפגנות, אירועים פוליטיים וקמפיינים של בחירות.

 

הדפסה על כובעים מתאימה לכולם, אפילו משפחה אשר חשוב לה שלמור על ההווי יכולה להדפיס כובעים לאירועים מיוחדים, ממסיבות יום הולדת ועד חתונות. הדפסה על כובעים היא דבר פשוט וזול יחסית וכולם יכולים להרשות זאת לעצמם. בשביל לבצע הדפסה על כובעים עליכם לבחור את הצבע של הכובעים ואת ההדפס שאותו אתם רוצים להדפיס. ניתן לבחור הדפסים מתוך מאגר ההדפסים שלנו אך כמובן שהייחוד האמתי של הדפסה על כובעים מתבצע באמצעות ההדפסה של העיצוב הייחודי שלכם.

 

 


חיפוש :


2all בניית אתרים