סל קניות
חולצות מודפסות


כאשר
בני זוג באים בברית הנישואין זהו אירוע מיוחד שכולם רוצים לזכור. בסופו של דבר אחרי חודשים של הכנותחודשים שבהם התרוצצתם ברחבי הארץ, ראיתם אולמות אירועים וטעמתם מנות, הכל מתרכז אל תוך אירוע של כמה שעות. מסיבה זו רבים מחפשים אחר דרכים להנציח ולזכור את האירוע - חולצות לחתונה הן אחת הדרכים לזכור את האירוע גם בעוד שנים.

 

חולצות לחתונה הן חולצות שאתם מזמינים עם הדפס בעיצוב אישי. אתם יכולים להדפיס על החולצה בצבע כל דבר שתרצו. מקובל מאוד להדפיס את תמונת החתן והכלה, שמותיהם ותאריך האירוע. אך כמובן שהשמיים הם הגבול, עם קצת יצירתיות תוכלו לעשות דברים שונים ומיוחדים. ואם תרצו קצת עזרה אנו כאן בשביל לייעץ לכם.

 

חולצות לחתונה - איך זה עובד?

 

הזמנות חולצות לחתונה היא דבר פשוט מאוד. לנו יש חולצות מוכנות להדפסה המגיעות במידות שונות המתאימות לכולם, החל מהילד הקטן ביותר ועד למידות גדולות של מבוגרים. אתם בוחרים את המידות ואת הכמויות. לאחר שברתם את המידות והכמויות של החולצות לחתונה תצטרכו לבחור את הצבעים וכמובן ניתן להדפיס על חולצות בצבעים שונים. השלב האחרון הוא בחירת ההדפס; אתם יכולים לבחור מתוך מאגר ההדפסים המוכנים שלנו או לעצב הדפס מיוחד משלכם ולשלוח לנו אותו בקובץ דיגיטאלי. אנו נדאג לוודא שהוא יודפס בצורה המושלמת על החולצה.

 

במהלך החתונה תוכלו להתחיל לחלק לאורחים את החולצות, ניתן לעשות זאת על רחבת הריקודים. חלוקת חולצות לחתונה ברחבת הריקודים מצטלמת נהדר בסרטי הווידאו, זוהי מזכרת נהדרת כאשר יש תמונות של האורחים עם החולצות המיוחדות שלכם. בסוף החתונה האורחים חוזרים הביתה עם חולצות מודפסות המהוות מזכרת מהאירוע שלכם. זוהי דרך נהדרת עבור החברים והמשפחה, וכמובן עבורכם, לזכור את האירוע הנפלא.

 

חולצות לחתונה יכולות להיות גם מתנה מפתיעה עבור הזוג המתחתן. אתם יכולים להזמין עבור החברים שלכם אשר עומדים להתחתן חולצות בהדפס אישי מבלי שהם ידעו. זוהי מתנה מרגשת

 

אנו מקפידים על חולצות איכותיות ועושים שימוש במכונת koenig המדפיסה ישירות על הבד. ההדפסים שאנו מבצעים אינם מתקלפים או נסדקים לאחר הכביסה ומחזיקים  זמן רב.

 


חיפוש :


2all בניית אתרים