סל קניות
חולצות מודפסות

חולצות מצחיקות

חולצת מבוגר : 49ש"ח   |  חולצות ילדים : 49 ש"ח

מגוון ענק של חולצות מצחיקות לכל אירוע. חולצות מודפסות עם הדפסים של דמויות ומשפטים מצחיקים במחירים אטרקטיביים ובאיכות גבוהה אודות לטכנולוגיית הדפסה מתקדמת. 
מספר המוצרים בסל : 0
  1. הדפסה על חולצות
  2. /
  3. חולצות מודפסות
  4. /
  5. חולצות מצחיקות

בכל חתונה המארגנים מחפשים גימיקים לחתונהמטרת הגימיקים היא להרים את מצב הרוחלשעשע את האורחים ולהלהיב אותם וגם להוות מזכרת מהאירוע
ישנם גימיקים שונים בהם אנשים משתמשים בחנויותהחל מכובעים ומשקפי שמש מצחיקים ועד קופסאות גפרורים ממותגותחולצות מצחיקות לחתונה גם כן יכולות להיות גימיק חזק מאוד עבור האירוע שלכם.

 

מהן חולצות מצחיקות לחתונה? 

חולצות מצחיקות לחתונה הן טי שירט והם יכולות להגיע במבחר צבעים ובכל המידותאך מה שמיוחד בהן הוא העיצוב האישי שאתם בוחרים ומתאים לאירוע החתונה שלכםאתם יכולים להדפיס כל דבר שרק תרצו על החולצות וכך תקבלו חולצות ייחודיות שאין לאף אחדגם אם בחתונות אחרות גם כן השתמשו בחולצות מצחיקות לחתונהעדיין העיצוב שלכם הוא ייחודי ושונהכאשר מחפשיםאו יותר נכון מפיקיםחולצות לחתונה מומלץ לעבוד לפי הכללים הבאים:

 ציון האירוע אתם יכולים להדפיס על החולצות מה שתרצו אך מומלץ מאוד לשלב בהדפס משהו אשר מציין את האירוע הספציפי ולא משהו כללי מידילמשל תוכלו לשלב את תאריך החתונה בהדפס וכמובן את שמות החתן והכלהולא רק שמותמכיוון שמדובר בהדפסת צבע איכותית תוכלו גם להדפיס את תמונות בני הזוג המתחתנים. 

מסר משעשע שמות בני הזוג ותאריך החתונה זה בהחלט דבר חשוב מכיוון שזה נותן לכם מזכרת יפה מהאירועלכם ולכלל האורחים אשר הגיעו לאירוע.  אבל האמת שזה די בנאלי ואין בזה הרבה ייחודלעומת זאת אם תוסיפו מסר משעשע אותו תוכלו לבטא באמצעות טקסט או איור מעוצביוסיף הרבה אופי לחולצה ויעורר עניין גדול יותר בקרב האורחים. 

התאמה אישית על מנת להפוך את החולצות לאכן מיוחדות מוטב לבטא משהו יותר אישי מההווי של הזוגלמשל תוכלו לרשום משפט מצחיק שנאמר בפגישתכם הראשונה או משהו שקושר את החתונה לרגע שבו הכרתם. 

חולצות מצחיקות לחתונה תורמות מאוד לאווירה בחתונהניתן לחלק אותן על רחבת הריקודיםלקראת סוף האירוע שכולם כבר מורידים עניבות ופותחים כפתורים והאווירה על רחבת הריקודים הופכת ליותר פרועהזהו הרגע שבו ניתן לחלק את החולצות לאורחים ולהתחיל לעשות תמונות מצחיקותוכמובן בסוף האירוע כולם חוזרים עם מזכרת הביתה
2all בניית אתרים