סל קניות
חולצות מודפסות

חולצות מצחיקות

ההופעה החיצונית שלך היא חלק בלתי נפרד מהתדמית שלך ומהרושם שאתה משאיר על הסובבים אותך, אם חשוב לך להיתפס כאדם מצחיק ולא שגרתי, חולצות מצחיקות הן הדרך לעשות זאת. 

איפה הגבול?

אפשר להדפיס על חולצות את כל סוגי ההדפסים והמסרים הכתובים, אך חשוב יהיה לבחור הדפס עמו אתם מרגישים בנוח. לא כדאי לעצב הדפס עמו לא תרצו להיראות בציבור. ההמלצה שלנו היא חולצות מצחיקות מתוך המלאי הקיים באתר, חולצות עם הדפסים מצחיקים תואמים את חוש ההומור של רוב האנשים. אם יש לכם ספק האם חולצה מסוימת מתאימה לכם או לאירוע מסוים כדאי להתייעץ עם חבר או עמית לעבודה/ללימודים.

לא יהיה עוד מישהו בסביבה עם חולצה זהה

כמה פעמים הגעתם למסיבה, להרצאה באוניברסיטה או ליום עבודה וגיליתם כי עוד כמה אנשים לובשים בדיוק את אותה החולצה? כמה פעמים נמאס לכם מאותן חולצות בנאליות שכולם לובשים? זה זמן לשנות, מהאתר הזה תצאו עם כמה חולצות מצחיקות, חולצות שיהפכו אתכם למצחיקים, עם החולצות המצחיקות שלנו תצליחו לבטא את חוש ההומור שלכם ולהבטיח שלא יהיה עוד מישהו בסביבה עם אותה החולצה בדיוק.

שימו לב, חולצות מצחיקות הן אמצעי נהדר לשבור את הקרח ולפתוח בשיחה במהלך דייט ראשון, יום עבודה ראשון במקום חדש, מפגש משפחתי מלחיץ וכן הלאה. עם חולצה מצחיקה תצליחו להכניס קצת הומור לסיטואציה ולהעלות לסובבים אתכם חיוך על הפנים.

איך מזמינים חולצות באתר?


השלב הראשון יהיה בחירת הדפס קיים מתוך מבחר ההדפסים המצחיקים באתר, אם לא מצאתם הדפס מתאים באתר תוכלו לשלוח אלינו הדפס אישי שלכם תוך צירוף קובץ אל ההזמנה. לאחר שבחרתם את ההדפס תוכלו לעבור לשלב הבא ולבחור את החולצה המתאימה, עליכם לבחור את צבע החולצה, את המידה ואת הגזרה המבוקשת. השלב הבא יהיה שלב שליחת ההזמנה אלינו יחד עם פרטי התשלום. את כל תהליך ההזמנה תבצעו בקלות באתר. אם יש לכם שאלות נשמח לסייע. 2all בניית אתרים