סל קניות
חולצות מודפסות

חולצות מודפסות לקטנטנים

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. הדפסה על חולצות
  2. /
  3. חולצות מודפסות
  4. /
  5. חולצות לקטנטנים

ילדים אוהבים חולצות מיוחדות, בעיקר כאלו שיש עליהן את הדמויות שהם אוהבים. מסיבה זו חולצות לילדים כוללות בעלי חיים חביבים או דמויות מתכניות הטלוויזיה שהם אוהבים. היום בעזרת הטכנולוגיה תוכלו להזמין חולצות לילדים בהדפס אישי לפי הבחירה שלכם. כלומר אתם בוחרים את סוג החולצה, המידה והצבע ומהו ההדפס שיופיע עלייה. אין צורך להזמין כמויות גדולות. אנו מדפיסים ישירות על הבגד ולכן יכולים גם לקבל הזמנות של חולצה בודדת.

 

חולצות לילדים עם הדפס אישי יכולות להתאים לכל מטרה. אתם יכולים להזמין עבור הילד שלכם בשביל שיהיו לו חולצות לגן או לבית הספר; ניתן להזמין חולצות לילדים עם הדפס אישי כאשר לאחד הילדים יש יום הולדת ורוצים לתת לו  מתנה מיוחדת. לפעמים גם מזמינים חולצות לילדים עבור קבוצות - למשל עבור ילדי הכיתה או עבור מאורע מסויים.

 

הבעיה עם חולצות לילדים היא שהילדים מלכלכים מהר את החולצות וצריך לכבס אותן בתדירות גבוהה. אתם בוודאי חוששים שהכביסות המרובות יהרסו את הבגד ויורידו ממנו את ההדפס. מהבחינה הזו אין לכם סיבה לדאגה. חולצות לילדים בעיצוב אישי הן לא מה שהיה פעם. החולצות של היום הן חולצות איכותיות במיוחד שאינן נהרסות מהר, גם כאשר מדובר בכביסות רבות. ההדפסים אינם יורדים בכביסה מכיוון שאנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים ושיטת הדפסה הצובעת ישירות את סיבי הבגד.

 

אם אתם רוצים חולצות לילדים בעיצוב אישי וייחודי אתם יכולים להכין את העיצוב לבדם במחשב. לצורך כך תוכלו לחפש תמונות באינטרנט או אולי לעצב בעצמכם אם אתם יודעים איך. את העיצוב תצטרכו לשלוח לנו על גבי קובץ דיגיטאלי ואנו נדאג להדפסת התמונות. אם תרצו נוכל להעמיד לרשותכם מאגר של עיצובים מוכנים מהם תצטרכו לבחור. אם תרצו תוכלו לקחת עיצוב קיים ולבצוע לו קסטומיזציה אישית משלכם, למשל לרשום את שם הילד.

 

 

ניתן לבצע הזמנה ישירות מאתר האינטרנט שלנו, אך שימו לב שהזמנה באמצעות הטופס באתר היא לכמויות קטנות, מחולצה בודדת ועד 10 חולצות. אלו מכם אשר מעוניינים בכמויות גדולות יותר, למשל חולצות לכל ילדי הכיתה מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני או באמצעות האימייל. כל פרטי הקשר שלנו רשומים באתר.

 

 2all בניית אתרים