סל קניות
חולצות מודפסות

חולצות מודפסות ליום הולדת

מתלבטים מה ללבוש ליום ההולדת? מחפשים מתנה מקורית מיוחדת? חולצות מודפסות ליום הולדת הן הפתרון. החולצות נהדרות בעבור ילדים וגם בעבור מבוגרים, יש אפשרות להדפיס על החולצה תמונה אישית של ילד יום ההולדת, ברכה  ליום ההולדת, מספר המייצג את הגיל, הדפס מצחיק ועוד. יש לכם אפשרות לעצב בעצמכם את הדפס החולצה או לבחור הדפס קיים מתוך המבחר באתר.

חולצת מזל טוב!

החולצות יהיו מתנה מקורית גם בעבור מבוגרים. אם אנכם מצליחים למצוא מתנה מתאימה להורים לגיל 40 או 50 הדפיסו בעבורם חולצה עם תמונת ילדות מצחיקה. חולצות מודפסות ליום הולדת לקטנטנים ירגשו אותם עד מאוד, הם ילבשו את החולצה בגאווה יחד עם כתר פרחים על הראש.

מתנה מכל הלב עם הרבה אהבה

חולצה מודפסת אותה עצבתם בעצמכם תהיה מתנה עם הרבה משמעות, ההשקעה שלכם ניכרת ויחד עמה גם האהבה. על גבי החולצה נוכל בוודאי גם להדפיס מסרים של אהבה. חולצות מודפסות הן רעיון למתנה רומנטית לזוגות, אפשר להדפיס על גבי החולצה תמונה זוגית שלכם או מסר אישי של אהבה.
חולצות מודפסות

חולצות יום הולדת לקטנים

יום הולדת שמח לקטנטנים עם חולצה מיוחדת במינה. הילדים משחקים במהלך המסיבה, בגדים מחויטים עלולים להגביל את התנועה, יהיה להם הרבה יותר נוח עם חולצות מודפסות קלילות עשויות בד כותנה רך. ציון גילו של הילד על גבי החולצה יסייע לכם לזכור בעוד כמה שנים מה חגגתם במאורע. אל הילד עם חולצת יום ההולדת המיוחדת איש לא יוכל לפספס, יהיה זה ברור לכולם מיהו חתן השמחה.

חולצות מודפסות ליום הולדת למבוגרים

עיצוב חולצות מודפסות מיוחדות מעולם לא היה קל יותר, כל שיש לעשות הוא לבחור תמונה ולהעלות אותה כקובץ לאתר. אנו נקבל את הקובץ ונדפיס בעבורכם את החולצה. את החולצה המודפסת תקבלו אליכם במשלוח. מעולם לא היה זה כה פשוט להדפיס חולצות ליום הולדת, לטיול, ליום גיבוש או לכל אירוע אחר.


 2all בניית אתרים