סל קניות
חולצות מודפסות

חולצות מודפסות

ישנם כאלו שמתלבטים כל יום מול הארון בבחירת הבגדים וישנם כאלו ששולפים כמעט בעיניים עצומות חולצה נקייה מראש הערימה בארון. כולם מסכימים כי הבגדים שלנו הם חלק מהתדמית שלנו, הבגדים שאנחנו בוחרים ללבוש מספרים מי אנחנו. זה הזמן להקדיש מחשבה למסרים שמעבירים הבגדים, מה הבגד שלי מספר עליי? 

מה אפשר להדפיס על חולצה?

על חולצות ניתן להדפיס היום כמעט הכול, באתר ישנו מבחר עצום של חולצות מודפסות אותן ניתן להזמין בכל מידה. אם תרצו להדפיס הדפס משלכם אפשר לעשות זאת, כל שיש לעשות הוא להעלות קובץ אל האתר, לשלוח אלינו ולהמתין לקבלת החולצה המודפסת. אפשר להזמין חולצות מודפסות עם הדפסים מצחיקים, חולצות עם מסרים או פתגמים שמאפיינים אותנו, חולצות עם תמונות אישיות ועוד.

מה כדאי להדפיס על חולצות?

ההדפסים שעל החולצה משפיעים גם על התדמית שלנו, כדאי לוודא כי אנחנו מסכימים עם המסרים המודפסים על החולצה. יש חולצות מודפסות מצחיקות שלא תמיד יתאימו לישיבת מנהלים במשרד או ארוחת ערב עם ההורים של החברה. כדאי להקפיד לבחור לכל סיטואציה חולצות מודפסות מתאימות.
חולצות מודפסות

מה לא כדאי להדפיס על חולצות?

אנו מעניקים לכם את החופש לעצב בעצמכם את ההדפס ולהדפיס על חולצות כמעט הכול. יחד עם זאת, חשוב לבחור הדפסים בטוב טעם, הדפסים שמייצגים אתכם בכבוד. כמו כן, אם בחרתם לעצב בעצמכם את ההדפס כדאי לדעת כי ייתכנו שינויים בגווני הצבעים. טיפ נוסף, הדפסים פשוטים וברורים נראים טוב יותר על חולצות, אם בחרתם בטקסט כדאי לבחור אותיות בגודל נוח לקריאה.

טיפים שימושיים של בעלי ניסיון


כל חולצה תגיע עם הוראות הדפסה, חולצות מודפסות יש לכבס בהתאם להוראות. כביסה בטמפרטורה גבוהה או שימוש במייבש כביסה עלולים לפגוע בהדפס או בגוון החולצה. החולצות עשויות בד כותנה איכותי, אנו ממליצים על מעקב אחר הוראות הכביסה שעל החולצה למניעת התכווצות של החולצה או דהיית צבע. יש אפשרות להזמין חולצות במידת ילדים, חולצות לגברים וחולצות בגזרה צמודה יותר לנשים או גברים. 2all בניית אתרים